JACUZZI Seria J-400

logo jacuzzi small

Ulepszanie czegoś, co wykonane jest w sposób doskonały nie jest łatwe i wydawać by się mogło – niepotrzebne. Legendarna marka Jacuzzi nie stoi jednak w miejscu. W trosce o najwyższą jakość sygnowanych przez siebie produktów i komfort ich użytkowników, wciąż udoskonala kolejne linie wanien spa.

Kolekcja J – 400 wyprzedza poprzednie serie marki Jacuzzi® w zakresie estetyki i funkcjonalności. Ciągła praca nad jakością dysz skutkuje ich coraz większym zaawansowaniem pod względem mocy i efektywności strumieni.

Jacuzzi seria J – 400

Modele z kolekcji J – 400 cechują się wyszukanym designem, który obejmuje każdy detal tych ekskluzywnych wanien. Innowacje dotyczą wszystkich elementów, zarówno wizualnych, jak i funkcjonalnych każdego z modeli wchodzących w skład serii J – 400.

Jeśli zatem poszukujesz komfortowej i luksusowej wanny w średnim lub dużym rozmiarze, przyjrzyj się bliżej modelom z kolekcji J – 400.

Seria J – 400 Jacuzzi, oprócz klasycznych, znanych już z poprzednich serii dysz PowerPro wyposażona została w nowe dysze do hydromasażu PowerPro RX i PX. Te ekskluzywne dysze oferują skoncentrowany masaż dłoni i nadgarstków, idealny do zregenerowania tych części ciała po ciężkim dniu.

W kolekcji J – 400 znajduje się sześć modeli. Różnią się one wielkością, ilością miejsc, obecnością miejsca typu lounge lub też jego brakiem, a także ilością i rozmieszczeniem poszczególnych dysz odpowiedzialnych za hydroterapię konkretnych części ciała, wyposażeniem w kopułę do masażu stóp oraz wielkością wodospadu Watercolour.

Pewne elementy są wspólne dla całej kolekcji:

 1. Wszystkie modele serii J – 400™ wyposażone są w łatwy w obsłudze zaawansowany panel sterowania ProTouch™Control. Jest to w pełni interaktywny, wielofunkcyjny panel sterowania z kompletnym ekranem dotykowym. Panel ten oferuje różnorodne ustawienia w celu optymalizacji wydajności i wymagań konserwacyjnych.
 2. Klasyczne, jednak zupełnie nowe, dysze PowerPro® najwyższej jakości Jacuzzi® zapewniają najlepszą hydroterapię i doskonały masaż. Dysze rozmieszczone są w ergonomicznych siedzeniach w taki sposób, aby zapewnić zróżnicowany i niejednostajny hydromasaż. Dysze PowerPro® pozwalają na wybór intensywności masażu, od najsilniejszego i najbardziej stymulującego po łagodniejszy. Każda z dysz może zostać wyregulowana według potrzeb.
  Dodatkowo wanny z kolekcji J – 400™ wyposażone są w całkowicie innowacyjne dysze do hydromasażu PowerPro® RX i PX .
 3. Wyjątkowa konstrukcja foteli z wysokimi oparciami, siedziska w modelach serii J – 400™ wyposażona są w unikalne wysokie oparcia, wyrazista konstrukcja których nadaje wannom ekskluzywny wygląd i robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Wyobraź sobie jak doskonale wanna z kolekcji J – 400™ będzie prezentować się w Twoim wnętrzu lub w ogrodzie.
 4. ClearRay Active Oxygen™ Niskoemisyjny Generator Ozonu + UV-C: technologia oczyszczania wody łącząca działanie ozonu z promieniami UV-C, zwiększając efektywność dezynfekcji wody w Twojej wannie SPA. Technologia ClearRay Active Oxygen™ polega na wprowadzeniu do wody niewielkiej ilości ozonu. Z ozonowanej wody, pod wpływem promieni UV-C, wytwarza się aktywny tlen niszczący większość obecnych w wodzie patogenów. Zdezynfekowana woda, czysta i bezpieczna, wraca do Twojej wanny. Wykorzystywanie technologii ClearRay Active Oxygen™ pozwala na ograniczenie stosowania środków chemicznych do uzdatniania wody.

Do dezynfekcji wystarczy zastosować odpowiednią dawkę chloru lub bromu w zależności od potrzeb. Niezależnie od tego, czy użyjesz chloru czy bromu, Jacuzzi® łącząc ozon z technologią promieni UV-C, oferuje Ci najbardziej wydajny na rynku system oczyszczania wody.

 1. Pięciostopniowy system filtracji, jest to najwyższy stopień filtracji, który można dostosować do swoich potrzeb. Filtracja w wannach Jacuzzi® zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i czystość wody.
 2. Wielobarwne oświetlenie LED Multicolour klasy premium – zaawansowana chromoterapia ProLite™ pod wodą i pod zagłówkiem pozwala ustawić atmosferę na każdą okazję.
 3. Wodospad Watercolour™ w połączeniu z technologią chromoterapii zapewnia relaksujący masaż głowy i szyi a przyjemny dźwięk kaskady wody zwiększa poczucie odprężenia.
 4. Podświetlane ramki oraz podświetlane uchwyty na napoje to przemyślany i bezpieczny sposób, aby Twój napój był zawsze pod ręką bez ryzyka rozlania.
 5. Pokrywa ProLast™, termiczno – izolacyjna pokrywa zabezpiecza wannę i zapobiega jej wychłodzeniu.
 6. System SmartTub™, aplikacja na urządzeniu mobilnym, dzięki której możesz zarządzać swoją wanną spa w sposób łatwiejszy niż kiedykolwiek. Dzięki temu systemowi możesz kontrolować oszczędność energii i proces filtracji. Możesz również zmieniać temperaturę, oświetlenie oraz tryb prac dysz.

Dodatkowe opcje, które można wybrać:

 1. Bluewave®Stereo System, sterowany pilotem lub przy pomocy telefonu komórkowego. W skład zestawu wchodzą ponadto wodoodporne głośniki umieszczone na brzegu wanny oraz subwoofer.
 2. Zewnętrzna okrywa termiczna ProLast Extreme™.

 

Specyficzne wyposażenie poszczególnych modeli z kolekcji J – 400

 1. Modele J – 475™, J – 485™ oraz J – 495™ wyposażone są w moduł oferujący zaawansowany masaż stóp umieszczony w samym środku strefy przeznaczonej na nogi. Usytuowanie to zapewnia swobodną możliwość korzystania z masażu stóp przez każdego użytkownika bez względu na miejsce, które zajmuje.
 2. Modele J – 435™, J – 445™ oraz J – 495™ posiadają zwiększony podwójnie wodospad Watercolour™ sterowany przy pomocy panelu ProTouch™.
 3. Modele J – 435™ i J – 475™ wyposażone są leżankę pozwalającą na całkowite zanurzenie się w otoczeniu odpowiednio ukierunkowanych dysz głęboko masujących Twoje plecy i biodra oraz delikatnych strumieni w tylnej części nóg oraz stóp.

 

Wszystkie modele z kolekcji J – 300™ wyposażone są w pompę obiegową ProStream™. Podstawa wanien wykonana jest z materiału Propolymer™, obudowa natomiast z paneli ProFinish™. Istnieje możliwość wymontowania paneli bez użycia narzędzi.

Do trzech warstw izolacji dodana została ponadto izolacja SmartSeal®. Ten przyjazny dla środowiska system pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 20%, chroni przed wilgocią i redukuje hałas. Izolacja SmartSeal® świetnie sprawdza się w zimniejszych klimatach.

Jacuzzi J-425

Ogrodowa wanna spa z 4-5 stanowiskami hydromasażu. 193 x 221 x 86 - 99 cm

Jacuzzi J-435

Ogrodowa wanna spa z 6 stanowiskami hydromasażu. 213 x 213 x 91 - 109 cm

Jacuzzi J-445

Ogrodowa wanna spa z 6 stanowiskami hydromasażu. 193 x 221 x 86 - 99 cm

Jacuzzi J-475

Ogrodowa wanna spa z 6-7 stanowiskami hydromasażu. 231 x 231 x 99 - 112 cm

Jacuzzi J-485

Ogrodowa wanna spa z 5-6 stanowiskami hydromasażu. 239 x 239 x 99 - 112 cm

Jacuzzi J-495

Ogrodowa wanna spa z 8-9 stanowiskami hydromasażu. 231 x 231 x 99 - 112 cm