JACUZZI Seria J-200

logo jacuzzi small

Najwyższa jakość i niezawodność gwarantowane przez legendarną markę Jacuzzi sprawiają, że seria J -200 to świetny wybór pierwszej wanny SPA. Wydajność klasycznych dysz oraz styl wanien z hydromasażem tej serii łączą w sobie jakość marki Jacuzzi oraz prostotę użytkowania.

Korzystanie z wanien z kolekcji J – 200 to idealne pierwsze doświadczenie z Twoim własnym, domowym spa.

Przekonaj się jak wiele korzyści płynie z hydroterapii, którą zapewnią Ci klasyczne dysze w Twojej wannie spa. Zobacz, jak proste jest korzystanie z whrilpoola, które przynosi tak wiele relaksu i ukojenia. Odważ się wreszcie spełnić swoje marzenie o wannie z hydromasażem we własnym ogrodzie.

JACUZZI Seria J-200

W kolekcji Jacuzzi J – 200 znajduje siedem modeli. Różnią się one wielkością, ilością miejsc, obecnością siedziska typu lounge (leżanka) lub też jego brakiem, a także ilością i rozmieszczeniem poszczególnych dysz odpowiedzialnych za hydroterapię konkretnych części ciała.

Elementy są wspólne dla całej kolekcji wanien spa w tej serii:

  1. Wszystkie modele serii J – 200 wyposażone są w łatwy w obsłudze standardowy panel sterowania z pojedynczymi przyciskami i wstępnie ustawionymi programami. Panel sterowania obsługuje również dwustopniowy, ładowany od góry system filtracji.
  2. Klasyczne dysze najwyższej jakości Jacuzzi zapewniają najlepszą hydroterapię i doskonały masaż. Dysze rozmieszczone są w ergonomicznych siedzeniach w taki sposób, aby zapewnić zróżnicowany i niejednostajny hydromasaż. Część modeli wyposażona jest w dysze ClassicPro. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kopułom do hydroterapii stóp wszystkie modele serii J – 200™ oferują klasyczną refleksologię. Masaż stóp jest doskonałym sposobem na regenerację sił po długim dniu spędzonym na nogach.
  3. ClearRay Active Oxygen technologia oczyszczania wody łącząca działanie ozonu z promieniami UV-C, zwiększając efektywność dezynfekcji wody w Twojej wannie SPA. Technologia ClearRay Active Oxygen™ polega na wprowadzeniu do wody niewielkiej ilości ozonu. Z ozonowanej wody, pod wpływem promieni UV-C, wytwarza się aktywny tlen niszczący większość obecnych w wodzie patogenów. Zdezynfekowana woda, czysta i bezpieczna, wraca do Twojej wanny. Wykorzystywanie technologii ClearRay Active Oxygen™ pozwala na ograniczenie stosowania środków chemicznych do uzdatniania wody.
  4. Dwustopniowy system filtracji, optymalnie łatwy, bezproblemowy i wstępnie zaprogramowany na standardowym panelu sterowania. Napełnianie systemu filtracji od góry, ułatwia jego konserwację.
  5. Wielobarwne oświetlenie LED podkreśli Twój nastrój, od imprezowego do relaksacji. Punkty świetlne umieszczone są zarówno pod, jak i nad wodą.
  6. Klasyczny wodospad – Funkcja wodospadu zapewnia relaksujący masaż karku, a przyjemny dźwięk kaskady wody zwiększa poczucie odprężenia. Funkcji tej nie zawiera jedynie model J-210™.
  7. Wygodne zagłówki z możliwością zmiany położenia zwiększają poczucie komfortu podczas masażu. Funkcji tej nie zawiera model J-210™.
  8. Uchwyt na napoje przemyślany i bezpieczny sposób, aby Twój napój był zawsze pod ręką bez ryzyka rozlania.
  9. Pokrywa ProLast™, termiczno – izolacyjna pokrywa zabezpiecza wannę i zapobiega jej wychłodzeniu.

Dodatkowe opcje – dostępne za dopłatą:

Bluewave®Stereo System, sterowany pilotem lub przy pomocy telefonu komórkowego. W skład zestawu wchodzą ponadto wodoodporne głośniki umieszczone na brzegu wanny.

System SmartTub™, aplikacja na urządzeniu mobilnym, dzięki której możesz zarządzać swoją wanną SPA w sposób łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Dzięki temu systemowi możesz kontrolować oszczędność energii i proces filtracji. Możesz również zmieniać temperaturę, oświetlenie oraz tryb prac dysz.

Kolekcja J-200 Jacuzzi to mniejsze wymiary wanien i bardzo łatwe użytkowanie, przy zachowaniu wysokiej jakości charakterystycznej dla marki Jacuzzi®. Dzięki zakupowi modelu wanny pochodzącej z tej serii będziesz cieszyć się doskonałym hydromasażem bez konieczności inwestowania w bardziej zaawansowane modele. Wanny z kolekcji J-200 posiadają wszystkie niezbędne funkcje, aby móc docenić dobroczynne działanie hydroterapii i poczuć niezwykły relaks i odprężenie.

Jacuzzi J-210

Okrągła ogrodowa wanna spa z 4 stanowiskami hydromasażu - ø 198 x 92 cm

Jacuzzi J-215

Ogrodowa wanna spa dla 2-3 osób. Wymiary 193 x 168 x 81 cm

Jacuzzi J-225

Ogrodowa wanna spa dla 4 osób. Ma dobrze wyposażone miejsca z hydromasażem i wydajny system filtrujący wodę. Ciekawa propozycja dla pensjonatów.

Jacuzzi J-235

Jacuzzi J-235 to klasyczna ogrodowa wanna spa z 6 stanowiskami hydromasażu. Wyposażona w zaskakująco dobry podwodny masaż.

Jacuzzi J-245

Wanna spa wygodna dla 4 osób. Ale pomieści nawet 6 osób. Posiada 6 stanowisk z różnymi konfiguracjami hydromasażu.

Jacuzzi J-275

Duża wanna spa z 6-7 stanowiskami hydromasażu. Doskonała jakość od legendarnego producenta

Jacuzzi J-280

Ogrodowa wanna spa z 6-7 stanowiskami hydromasażu. Doskonała jakość od legendarnego producenta