Świat SPA

Zapraszamy do świata SPA, w którym odkryjemy dla Ciebie potęgę hydroterapii, masażu wirującymi perełkami powietrza i głębokim odprężeniu przy kojącym szumie wody.

spalife – TO TWÓJ NOWY LIFESTYLE

Musisz schudnąć? Masz kontuzję? Żyjesz w ciągłym stresie?  Spróbuj nowego stylu życia, w którym kąpiel we własnym spa stanie się Twoją nową filozofią, elementem spajającym równowagę między tym co materialne, a tym co duchowe. Skup się na tym co w życiu istotne – na swojej wewnętrznej sile, na potędze świadomości, na swoim zdrowiu. Spędzaj czas wolny z ludźmi, którzy Cię szanują i chcą razem z Tobą spróbować nowego stylu życia.

Na naszych stronach dowiesz się ciekawych informacji o wannach spa, saunach czy urządzeniach treningowych!

AKTUALNOŚCI

i logo wodne

Aktualne wydarzenia i informacje dotyczące wanien spa, produktów wellness i promocji w naszej firmie. Nasz blog firmowy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

znak zapytania ? logo wodne

Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące wanien ogrodowych spa. Dowiedz się więcej jak należy eksploatować wanny spa, jakie są koszty eksploatacji, jak zadbać o wodę w wannie spa.

JACUZZI

j logo wodne

Informacje o marce Jacuzzi, która stała się ikoną dobrego wypoczynku i luksusu.

SZUKASZ INSPIRACJI?

Zobacz galerię z wannami spa. Prezentujemy tutaj różne pomysły jak ustawić wannę spa w ogrodzie. Zaplanuj wymarzoną zabudowę wanny spa.