Wanny spa

logo jacuzzi small

Zobacz dostępne modele Jacuzzi!

Legendarne wanny spa. Wyposażone w pokrywy termiczne idealnie sprawdzą się jako ogrodowe spa.

Wybierz serię wanien, która spełnia Twoje wymagania. Następnie znajdź swój model i dowiedz się o nim więcej!

Wanny Jacuzzi z serii J-200

Klasyczny design i solidne wyposażenie. Seria J-200 posiada wszystkie potrzebne funkcje aby cieszyć się Jacuzzi we własnym ogrodzie. Dobry sposób na rozpoczęcie korzystania z wanny z hydromasażem bez konieczności inwestowania w droższe specyfikacje.

Wanny Jacuzzi z serii J-300

Linia oferuje nowoczesny design i ciekawe rozwiązania. We wszystkich modelach serii występują 2 rodzaje dysz – klasyczne oraz nowe dysze Power Pro, które zwiększają i poprawiają wydajność hydromasażu. Sterowanie staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne dzięki nowemu systemowi.

Wanny Jacuzzi z serii J-400

Luksusowe modele z tej serii charakteryzują się zachwycającym kształtem. Duży, podświetlany wodospad jest wiodącym elementem dla tej kolekcji. Wanny posiadają dysze Power Pro, które zapewniają idealne doznania z hydromasażu. Dotykowy panel sterowania ułatwia sterowanie naszą wanną.

Wanny Jacuzzi z serii J-500

Kolekcja J-500 to dzieło sztuki. Przełomowy design i legendarny hydromasaż Jacuzzi®. Luksus w Twoim prywatnym spa! Seria ma awangardowe kształty, zewnętrzne oświetlenie i obudowę inspirowaną markowymi tkaninami. Wanny w połączeniu z rewolucyjnym sterowaniem za pomocą aplikacji na telefon i najlepszym hydromasażem są równie inteligentne i wydajne, co piękne.