JACUZZI Seria J-300

logo jacuzzi small

Legendarna marka Jacuzzi od lat gwarantuje wykonanie wanien spa z materiałów najwyższej jakości. Niezawodność i zupełnie nowa estetyka wanien Jacuzzi® pozwala na wyjątkowy komfort ich użytkowania. Seria J – 300™ jest serią bardziej zaawansowaną od serii J – 200™. Udoskonalone strumienie dysz we wszystkich modelach tej kolekcji zapewniają mocniejszy i bardziej efektywny masaż wodny.

Jeśli oczekujesz więcej od swojej wanny z hydromasażem, powinieneś przyjrzeć się nowej kolekcji J – 300 marki Jacuzzi.

Jacuzzi seria J – 300

Seria J – 300 Jacuzzi, oprócz klasycznych, znanych już z poprzedniej serii dysz PowerPro wyposażona została w nowe dysze do hydromasażu PowerPro BX i FX-L. Te ekskluzywne dysze oferują bardziej zaawansowany masaż dolnej części pleców i nóg, idealny do zregenerowania tych części ciała po ciężkim dniu.

Zupełnie nowe siedzenia PowerPro Therapy Seat w wannach serii J – 300™ oferują jeszcze bardziej skuteczny hydromasaż newralgicznych punktów grzbietu i strefy lędźwiowej.

Zwiększona została nie tylko wydajność strumieni, ale również ich ilość. Docenisz to zwłaszcza w przypadku miejsc typu lounge, w które wyposażone została część modeli kolekcji. Siedzenia te, poprzez rotacyjne i ukierunkowane strumienie, zapewniają masaż całego ciała jednocześnie. Czyż to nie wspaniałe uczucie, kiedy od szyi aż po stopy, całe Twoje ciało poddane zostaje niezwykłej, relaksującej hydroterapii?

W kolekcji J – 300™ znajduje osiem modeli. Różnią się one wielkością, ilością miejsc, obecnością miejsca typu lounge lub też jego brakiem, a także ilością i rozmieszczeniem poszczególnych dysz odpowiedzialnych za hydroterapię konkretnych części ciała.

Pewne elementy są wspólne dla całej kolekcji

 1. Wszystkie modele serii J – 300™ wyposażone są w łatwy w obsłudze zaawansowany panel sterowania z podświetlanym ekranem LED. Nowy system sterowania jest bardzo prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny. Uruchamia wszystkie funkcje przy pomocy dotknięcia, łącznie z systemem dezynfekcji ClearRay™ i systemem audio BLUEWAVE® Stereo System, o ile wanna jest w niego wyposażona.
 2. Klasyczne, jednak zupełnie nowe dysze PowerPro® najwyższej jakości Jacuzzi® zapewniają najlepszą hydroterapię i doskonały masaż. Dysze rozmieszczone są w ergonomicznych siedzeniach w taki sposób, aby zapewnić zróżnicowany i niejednostajny hydromasaż. Dodatkowo wanny z kolekcji J – 300™ wyposażone są w całkowicie innowacyjne dysze do hydromasażu PowerPro® BX i FX-L .
 3. ClearRay Active Oxygen™ Low output generator + UV-C, to technologia oczyszczania wody łącząca działanie ozonu z promieniami UV-C, zwiększając efektywność dezynfekcji wody w Twojej wannie spa. Technologia ClearRay Active Oxygen™ polega na wprowadzeniu do wody niewielkiej ilości ozonu. Z ozonowanej wody, pod wpływem promieni UV-C, wytwarza się aktywny tlen niszczący większość obecnych w wodzie patogenów. Zdezynfekowana woda, czysta i bezpieczna, wraca do Twojej wanny. Wykorzystywanie technologii ClearRay Active Oxygen™ pozwala na ograniczenie stosowania środków chemicznych do uzdatniania wody. Do dezynfekcji wystarczy zastosować odpowiednią dawkę chloru lub bromu w zależności od potrzeb. Niezależnie od tego, czy użyjesz chloru czy bromu, Jacuzzi® łącząc ozon z technologią promieni UV-C, oferuje Ci najbardziej wydajny na rynku system oczyszczania wody.
 4. Czterostopniowy system filtracji, optymalnie łatwa, zaawansowana filtracja, którą można ustawić w zależności od potrzeb. Filtracja w wannach Jacuzzi® zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i czystość wody.
 5. Wielobarwne oświetlenie LED klasy premium, zaawansowana chromoterapia ProLite™ pod wodą i pod zagłówkiem pozwala ustawić atmosferę na każdą okazję.
 6. Klasyczny wodospad Rainbow® – w połączeniu z technologią chromoterapii, zapewnia relaksujący masaż karku a przyjemny dźwięk kaskady wody zwiększa poczucie odprężenia.
 7. Poduszka Hydrosoothe™ – zawiera dwie wbudowane, rotacyjne dysze, które zapewniają ukierunkowany masaż pleców relaksujący i odprężający mięśnie. Siedziska w wannach wyposażone są ponadto w wygodne zagłówki.
 8. Podświetlane uchwyty na napoje – przemyślany i bezpieczny sposób, aby Twój napój był zawsze pod ręką bez ryzyka rozlania.
 9. Pokrywa ProLast™, termiczno – izolacyjna pokrywa zabezpiecza wannę i zapobiega jej wychłodzeniu.

Dodatkowe opcje w jakie może zostać wyposażona Twoja wanna

 1. Bluewave®Stereo System, sterowany pilotem lub przy pomocy telefonu komórkowego. W skład zestawu wchodzą wodoodporne głośniki umieszczone na brzegu wanny oraz subwoofer.
 2. System SmartTub™, aplikacja na urządzeniu mobilnym, dzięki której możesz zarządzać swoją wanną spa w sposób łatwiejszy niż kiedykolwiek. Dzięki temu systemowi możesz kontrolować oszczędność energii i proces filtracji. Możesz również zmieniać temperaturę, oświetlenie oraz tryb prac dysz.
 3. Zewnętrzna okrywa termiczna ProLast Extreme™.

Wszystkie modele z kolekcji J – 300 wyposażone są w pompę obiegową ProStream. Podstawa wanien wykonana jest z materiału Propolymer, obudowa natomiast z paneli ProFinish. Istnieje możliwość wymontowania paneli bez użycia narzędzi.

Do trzech warstw izolacji dodana została ponadto izolacja SmartSeal. Ten przyjazny dla środowiska system pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 20%, chroni przed wilgocią i redukuje hałas. Izolacja SmartSeal świetnie sprawdza się w zimniejszych klimatach.

Jacuzzi J-315

Ogrodowa wanna spa z 2-3 stanowiskami hydromasażu. Doskonała jakość od legendarnego producenta

Jacuzzi J-325

Ogrodowa wanna spa z 4-5 stanowiskami hydromasażu. Doskonała jakość od legendarnego producenta

Jacuzzi J-335

Ogrodowa wanna spa z 4-5 stanowiskami hydromasażu. 213,5 x 213,5 x 92 cm

Jacuzzi J-345

Ogrodowa wanna spa z 5-6 stanowiskami hydromasażu. 213 x 213 x 92 cm

Jacuzzi J-355

Ogrodowa wanna spa z 5-6 stanowiskami hydromasażu. 213 x 231 x 97 cm

Jacuzzi J-365

Ogrodowa wanna spa z 6-7 stanowiskami hydromasażu. 213 x 231 x 97 cm

Jacuzzi J-375

Ogrodowa wanna spa z 5-6 stanowiskami hydromasażu. 213 x 231 x 97 cm

Jacuzzi J-385

Ogrodowa wanna spa z 6-7 stanowiskami hydromasażu. 213 x 231 x 97 cm