Jacuzzi Bydgoszcz – oficjalny sprzedawca

logo jacuzzi

Nasza firma sprzedaje wanny spa w Bydgoszczy od 2008 roku. Dostarczyliśmy już ponad 100 wanien różnych klas – zarówno do klientów prywatnych jak i hoteli oraz pensjonatów. Mamy duże doświadczenie w obsłudze technicznej wanien SPA.

Od 2018 roku jesteśmy oficjalnym dealerem wanien SPA firmy JACUZZI na terenie Bydgoszczy i całej Polski Północnej. Nasza oferta obejmuje pełen portfel produktów tej legendardnej marki – najpopularniejsze to wanny spa, swim spa oraz sauny.

Jacuzzi to legendarna firma, która w chwili obecnej dostarcza najwięcej wanien z hydromasażem na całym świecie. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska Jacuzzi
– założyciela firmy. W 1968 roku Roy Jacuzzi wynalazł i opatentował pierwsze urządzenie do masażu wodnego. Dwa lata później powstała pierwsza komercyjna wanna z hydromasażem – nie tak zaawansowana jak te wanny, które widzimy dziś. Ale był to pierwszy model, który dał ogromny sukces firmie.

Zapewniamy wsparcie klienta na każdym etapie. Pomagamy dokonać wyboru najlepszego modelu wanny, przygotowujemy miejsce pod montaż, organizujemy transport wanny oraz jej ustawienie. Nasz serwis techniczny wykonuje instalację elektryczną i ostateczny rozruch wanny u Klienta.

Klienci, którzy dokonali u nas zakupu mogą liczyć na profesjonalny serwis urządzeń Jacuzzi – robimy regularne przeglądy, czyszczenie, wymianę wody.

W naszym salonie w Bydgoszczy sprzedajemy akcesoria i części do wanien spa. Od ręki mamy wkłady filtrujące do Jacuzzi, HotSpring, Sundance oraz innych firm, środki do pielęgnacji wody w wannach spa i inne ciekawe produkty! Jeśli użytkujesz ogrodową wannę spa koniecznie odwiedź nasz salon sprzedaży!

10 POWODÓW

DLACZEGO WARTO KUPIĆ WANNĘ SPA

1

Odprężenie w ciepłej wodzie ogranicza napięcie wywołane stresem.

2

Regularna kąpiel w wannie spa pobudza system immunologiczny.

3

Kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami obniża ciśnienie i pozytywnie wpływa na serce.

4

Regularne seanse w jacuzzi przyspieszą rehabilitację stawów i mięśni.

5

Przyspieszony metabolizm może przyczynić się do zmniejszania tkanki tłuszczowej.

jacuzzi instalacja
6

W wyniku regularnego rozładowywania stresu następuje poprawa snu.

7

Hydromasaż połączony z aromaterapią poprawi nasze możliwości oddechowe.

8

Odpowiednio dobrane seanse w jacuzzi oczyszczą nasz organizm ze szkodliwych substancji.

9

Ciepła kąpiel często pomaga w problemach z migreną i bólem głowy.

10

Hydromasaż poprawia trawienie i pobudza żołądek i jelita do lepszej pracy.