Technologia stosowana w Jacuzzi

DYSZE

W wannach Jacuzzi każdy z elementów jest bardzo ważny, ponieważ grają one swoją rolę w całym układzie. Najważniejszym z takich elementów są dysze, które odpowiadają za wypychanie wody pod wysokim ciśnieniem. Pozwala to uzyskać efekt hydromasażu, który działa na różne części ciała. W zależności od rodzaju dyszy przepływ może być prostym stumieniem wody, ale także w formie spirali.

dysze jacuzzi

PROCLEAR™

Jest to filtr działający przez cały czas – nawet gdy nikt nie korzysta z wanny. Oczyszcza on wode i nadaje jej ruch co niweluje powtawanie glonów i innych różnych drobnych ustrojstw.

jacuzzi proclear

CLEARRAY™

Technologia ClearRay Active Oxygen wykorzystuje światło i powietrze do oczyszczania wody. Procedura polega na mieszaniu ozonu z wodą po to by później aktywować mieszankę światłem UV w skutek czego wytworzy się aktywny tlen. Aktywny tlen niszczy patogeny i oczyszcza wodę.

Zobacz jak to działa!

jacuzzi clearray system

Pięciostopniowy system filtracji

Innowacyjny pięciostopniowy system filtracji usuwa cząstki i zanieczyszczenia z wody. W jego skład wchodzi następująco: filtr ProClarity, filtr ProClear, Skimmer, filtr kasetowy oraz ClearRay.

jacuzzi poduszka

Aplikacja SmartTub

Jacuzzi w Twojej kieszeni. Aplikacja dzięki której możesz w pełni kontrolować swoją wannę przy pomocy telefonu z systemami iOs oraz Android.

Zobacz jak to działa!

smarttub aplikacja jacuzzi

Detale

Każdy szczegół wanny jest zadbany tak, by użytkownik mógł poczuć się wyjątkowo dobrze w swojej strefie SPA. Gładkie krawędzie i bardzo wysoka jakość wykończeń pozwala zawiesić oko na dłuższą chwilę.

jacuzzi dysze

PROTOUCH™

Umożliwiający kontrolę bezprośrednio przy wannie jak i pośrednio przy pomocy smartfona. Intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze, pozwalający skonfigurować nasze jacuzzi pod każdym kątem.

jacuzzi panel sterowania

BlueWave Stereo System

Bezprzewodowy system stereo, którym można sterować przy pomocy panelu sterowania ProTouch lub poprzez aplikację mobilną. W zestawie wysokiej jakości głośniki oraz wbudowany sub-woofer.

audio logo

Oświetlenie ProEdge™ i wodospady Watercolour™

Oświetlenie 360 stopni pozwala dopasować kolor tak, by pasował do Twojego nastroju. Dodatkowo podświetlany jest wodospad, który wygląda zjawiskowo i pozwala na zupełnie inny rodzaj masażu wodnego.

wodospad jacuzzi podświetlany

Pokrywa ProLast™

Nowoczesne, stylowe i lżejsze od zwykłych przykryć Jacuzzi o 25%. Mimo swojej wagi materiał jest o 33% gęstszy i o 25% grubszy niż standardowe pokrywy SPA. Odporne na światło UV, gwarantujące trwałość na długie lata.

pokrywa prolaps jacuzzi

Podświetlany cup holder

Zadbaj o wygodne miejsce dla swojego napoju w Jacuzzi dzięki specjalnemu uchwytowi pod szklankę, który jest od dołu podświetlony.

cupholder jacuzzi

Różnorodne opcje kolorystyczne

Dopasuj wzór niecki oraz obudowy swojego Jacuzzi tak, by pasowała do Twojego ogrodu. Dostępne wzory są dostępne tutaj!

kolortekstura

Przedstawione wyżej technologie są to elementy, które zostały zainicjowane w poszczególnych modelach Jacuzzi.
Aby dowiedzieć się w których dokładnie modelach one występują, odwiedź nasz
katalog
lub skontaktuj się z nami.